Pročistěte si doma vzduch s Dysonem a slevou až 2 200 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Mít doma vysavač je naprostou nutností. Co takhle ale mít při sobě něco speciálního. Něco, na co se budete moci spolehnout a nerozbije se s koncem záruční lhůty? Vítejte v kouzelném světě Dyson. Pro všechny nadšence technologií a pro ty, kteří touží po špičkových produktech do domácnosti, nyní přichází jedinečná nabídka. Začtěte společně s námi do příběhu garážového start-upu, který dobývá svět. Dyson není jen další obchodní název. Je to symbol inovace a vědeckého průkopnictví. Tato společnost, zrozená nedaleko anglického Bathu v roce 1993, má za sebou prošlapanou dlouhou cestu. Co začalo uvedením prvního bezsáčkového vysavače DC01, se rozrostlo do celosvětového impéria zaměřeného na řešení každodenních problémů - od péče o vlasy až po vysávání a čištění okolního vzduchu. Všechny jejich výrobky navíc pořídíte s dopravou zdarma.

dyson-sleva-cisticka-vzduchu.jpg

Technologie, která mění svět

S více než 14 000 zaměstnanci po celém světě, včetně 6 000 inženýrů a vědců, je Dyson opravdovým machrem v oblasti inovací. Dva technologické areály ve Velké Británii a globální centrála v Singapuru svědčí o jejich odhodlání být v čele technologického vývoje a nabízet jedinečné výrobky se slevou. Ambice Dyson ale sahají daleko za běžný horizont. Od vysokorychlostních elektromotorů, systémů vidění, až po technologie strojového učení a umělou inteligenci, stojí Dyson na čele průkopnických výzkumů. Jejich robotický tým patří k největším ve Velké Británii, a jejich partnerství s Imperial College London jen posiluje jejich pozici v oblasti výzkumu.

Slevy, které vás přivedou do světa inovací

Nejenže můžete objevit svět plný inovací, ale můžete si je také dovolit díky skvělým slevám na Dyson.cz. Vložte slevový kód na 2200 Kč při placení a zažijte magii technologie za výhodnou cenu. Chtěli byste raději sluchátka s čištěním vzduchu, stylový vysavač do domácnosti nebo spíše potěšit svou drahou polovičku žehličkou na vlasy? Zde naleznete obojí a mnohem více! Dyson není jen o výrobkách; je to o vizi, vědě, a touze po lepším světě. Přidejte se k nám a buďte součástí této vize. Buďte s Dyson na jedné palubě!

Vydáno: 25.8.2023