AirBnB: Praha je čtvrtým nejoblíbenějším městem v Evropě

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

AirBnB v Praze je na vzestupu. Podle manažera pro východoevropské trhy, Andrewa Verbetisnkeho, je Praha čtvrtým nejžádanějším městem v Evropě. Poptávka po bytech v naší hlavní metropoli je často vyšší než jejich nabídka, proto chce vedení firmy přimět více Čechů, aby své byty sdíleli.

S podnikáním přes AirBnB se pojí řada otázek a některé z nich jsou zodpovězeny na informačním webu AirBnB Praha, který se však věnuje AirBnB i mimo Prahu. Najdete zde, jak se zaregistrovat, jak využít 600 Kč slevu na ubytování a návod, jak se stát hostitelem.

V České republice je na AirBnB již přes 10 tisíc nabídek ubytování a toto číslo každým rokem roste asi o 20%. Motivací vzrůstajícího počtu hostitelů je kromě finanční motivace také možnost poznávat lidi různých národností. Hodnocení navíc můžete sbírat pod stejný profil jako host i jako hostitel. AirBnB je třetím nejhodnotnějším start-upem světa, do kterého bylo investováno přes 2,3 miliardy USD. Proč tedy úspěchu AirBnB nevyužít a nezapojit se do sítě pronajímatelů také?

Vydáno: 13.11.2016