Podzimní tipy, u kterých nesmíte zaváhat!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Padá na vás už podzimní deprese a kvůli pochmurnému počasí se vám nechce ani vstávat z postele? Možná by vás mohlo vzpružit, kdybyste si něco zajímavého koupili a ještě k tomu, když by to bylo výhodně! Pojďme se společně podívat na obchody, kde se v říjnu nakupování opravdu vyplatí.

S OKAY nově koupíte i nábytek

Že OKAY prodává elektroniku, to je známá věc. Ale že nově nabízí i nábytek, a to velice širokou škálu a se slušnými slevami, to už se ke každému nedostalo. Ano, je to tak. OKAY nyní nabízí nábytek se slevami až 58%. Dále také pračky a sušičky s 33% slevou a při jejich koupi nad 9990 Kč dostanete prací prášek na rok zdarma! Tyto akce platí pouze do konce dnešního dne, tak si pospěšte. Pokud to však dnes nestihnete, ani tak nemusíte věšet hlavu, stále můžete totiž využít slevové kódy až do výšky 1000 Kč.

Zůstaňte zdraví i na podzim

V tomto sychravém období mnoho lidí trpí nachlazením, virózami či chřipkou. Je však cesta, jak tomu předejít. Kromě jezení pestré stravy, dostatku pohybu a otužování se, můžete svoji imunitu podpořit vhodnými vitamíny, které nyní pořídíte v podzimních slevách. Podívejte se třeba do e-shopu Dr. Max, kde mají slevy na vitamíny až 42%. Kupte si třeba vitamín C a buďte zdraví a plní energie i na podzim. Dr. Max nabízí také akce 3 za cenu 2 a další.

Slevové kódy Notino

Buďte krásná a kupte si produkty, které vaši atraktivitu ještě podtrhnou. Podívejte se na Notino, kde uplatníte nyní více slevových kódu, než kdy jindy! Třeba takový slevový kód 15% na řasenky, 15% na Glam Glow, 20% BrushArt, 10% Vichy a mnohé další. Tyto kódy platí jen do dnešní půlnoci, tak nezaváhejte!

Vydáno: 18.10.2020