Založte si tyto bankovní účty a odměna 5 000 Kč bude vaše

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

V současném finančním prostředí se zdá, že mít účty u různých bankovních a finančních institucí může přinést řadu výhod. Mnohé z těchto firem se snaží přilákat nové klienty různými bonusy a odměnami za založení účtu. Pokud hledáte možnosti, jak maximalizovat své finanční prostředky a získat větší výnos v době, kdy se inflace neustále zvyšuje, měli byste proto zvážit několik aktuálních nabídek.

Například Raiffeisenbank má pro nové zákazníky velmi lákavou nabídku. Pokud se rozhodnete stát se klientem této banky, můžete získat až 3000 Kč jen za několik jednoduchých kroků. Stačí si otevřít nový účet nebo informovat své přátele a rodinu o této nabídce. Každý měsíc po dobu půl roku máte možnost získat max. 500 Kč odměnu za aktivní využívání účtu. Tzn. proveďte každý měsíc minimálně 3 platby online nebo v kamenném obchodě. Splnění aktivity je sledováno prvních šest měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet založen. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč, což je dohromady krásných 3 000 Kč!

portrait-of-a-cheerful-couple-shopping-online-with-2021-12-15-13-51-22-utc.jpg

Věděli jste už o předchozí nabídce? Nevadí, máme tady pro vás další možnost, jak si pohodlně přivydělat peníze. mBank přináší svým novým klientům možnost získat až 2000 Kč za využívání moderních platebních metod, jako je placení přes mobilní telefon nebo chytré hodinky. Tato nabídka je však omezena pouze na ty, kteří ještě nejsou klienty této banky. Jednoduše řečeno - podle toho, kolik s bankou utratíte, tolik vám banka vrátí zpět, a to až do výše 2 000 Kč. Pokud si založíte účty u obou bankovních společností, můžete tak velice snadno získat dohromady až 5 000 Kč v období několika měsíců. A to pouze za aktivní placení!

Pro podrobné informace o podmínkách a pravidlech těchto akcí doporučujeme navštívit naše profily těchto společností (pro Raiffeisenbank zde a pro mBank tady) či webové stránky příslušných bank. Pamatujte, že odkládat založení se nemusí vyplatit. Obě akce mohou kdykoliv skončit.

Vydáno: 31.10.2023