Nové jarní střihy Triola a navíc parádní slevy

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Už jste objevili e-shop Triola, který prodává především dámské spodní prádlo? Jestli ano, tak víte, že jejich podprsenky patří k těm nejkvalitnějším a díky maximální péči při jejich navrhování, testování a výrobě, se řadí mezi TOP české výrobce.

Jarní akce a slevový kód, který potěší

Jarní teploty jsme venku ještě pořádně nezaregistrovali, ovšem nové jarní kolekce a akce se už začínají objevovat. Také Triola se pustila do propagace svých výrobků a přichystala pro vás slevy až 40%, které platí pouze do neděle 14. března. Podprsenky od 499 Kč však koupíte celý tento měsíc a navíc můžete využít i slevový kód, který platí i pro zlevněné zboží! Ten vám poskytne dodatečnou slevu 5% a určitě vám udělá radost.

S Triola novinkami vám to bude slušet

Pokud toužíte po změně a chcete nový kousek do vašeho šuplíku s prádlem, mrkněte se na novinky, které jsou nyní v Triole k dostání. První z nich jsou od značky Dorina a jsou vhodné spíše pro menší velikosti poprsí. Ceny startují již na 399 Kč a určitě vás nezklamou. Světlá podprsenka Sexy Pearl má střih balcony a jistě potěší oko vašeho partnera, zato bezešvá Top Fit vám pro změnu zaručí maximální pohodlí. Věřte, že s těmito novinkami dostanou vaše prsa úplně jiný rozměr.

Vydáno: 11.3.2021