Nakupovat elektroniku v únoru se vyplatí!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Valentýnské slevy máme už za sebou a ty jarní na nás teprve čekají. Vyplatí se tedy v tomto čase vůbec něco kupovat? Ale to víte, že ano! I v tomto slevovém mezičase tu máme plno eshopů, kteří mají pro své zákazníky stále velice zajímavé kupóny a slevy. Pojďte se mrknout na nějaké z nich v oblasti elektra.

Elektro i kuchyň s Alzou

Slevové kódy od Alzy jsou nyní opravdu rozmanité. Koupíte tu o krásné až 2000 Kč levněji vybrané tablety Samsung, což se opravdu vyplatí. Mobily Samsung také nejsou pozadu, ty můžete pořídit s až 1500 Kč kupónem a spotřebiče stejné značky máte s 15% slevou. Pokud máte však rádi kromě elektroniky i vaření, tak pozorně čtěte. Tentokrát můžete u Alzy koupit i kvalitní vybavení do kuchyně značky Tefal a WMF, a to s parádní 20% slevou díky kupónu! Tak neváhejte a kupte si zas něco nového.

Okay a pětistovka dolů

Okay je další gigant, který prodává obrovská kvanta elektroniky. Jak ale jistě podle nadpisu tušíte, nyní ji pořídíte s krásnou až 500 Kč slevou díky kupónu. Ten platí pro nákupy nad 5000 Kč mimo značku Apple a předobjednávky. Dále tu Najdete i slevový kód ve výši DPH, který značně zlevní vaši objednávku. Ale pozor, můžete jej uplatnit pouze dnes, 19. února 2022, proto se moc dlouho nerozmýšlejte.

Brutální slevy a výprodej merche

Další z eshopů nabízí parádní slevové kódy až neuvěřitelných 70% na vybrané zboží. Dále výprodeje až do 90% a navíc jsou tu ještě další 2 zajímavé akce. První z nich je 800 Kč sleva na novinky Xiaomi. S ní koupíte třeba nový Xiaomi Redmi Note 11 za lepší cenu. A druhá akce je výprodej merche. Tady si můžete koupit stylové figurky s motivem vaší oblíbené hry a další merch již od krásných 39 Kč. To je opravdová slevová nálož, které zkrátka neodoláte. A který obchod tohle vše vlastně nabízí? Jedná se o eshop Smarty.cz, který už jen čeká na vaše objednávky.

Vydáno: 19.2.2022