Rozšiřujeme se do Maďarska a Rumunska

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Portál PromoKupon již existuje 5 let na českém trhu a více než 3 roky v sousedním Slovensku. Do dnešního dne jsme přidali přesně 10 262 akcí, slev a kupónů, které můžete využít ve více než 500 e-shopech. Je čas se posunout dál a rádi bychom uvítali dva nové trhy, na kterých začal PromoKupon působit.

PromoKupon v Maďarsku

PromoKupon v Maďarsku jsme začali tvořit na přelomu roku 2019/20. I v této nedaleké zemi se spletitým jazykem chceme servírovat aktuální slevy do nejpoužívanějších e-shopů a internetových služeb. S většinou značek se zde nesetkáváme poprvé a jsou již známé v Česku a na Slovensku. Jako třeba Notino, ABOUT YOU nebo Alza. A i Maďaři slevy milují!

A jak se řekně maďarsky sleva? Kedvezmény.

PromoKupon v Rumunsku

Rumunsko je sympatická země ve východní Evropě s horami, mořem a dobrým jídlem. Když jsme rovněž na přelomu roku měli možnost se sem rozšířit, tak jsme neváhali a spustili PromoCupon.ro. I zde můžeme přivítat spoustu e-shopových značek, které známe z tuzemska. K Černému moři, které je od Prahy vzdálené 1200 km, také doručují české značky Pilulka, Astratex nebo ePantofi (v ČR eObuv).

Jak byste řekli slovo sleva v Rumunštině? Reducere.

Vydáno: 5.5.2020