Dny Marianne 2021

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kdy jsou Dny Marianne?

Dny Marianne se obvykle konají v září a organizuje je společnost Burda. Dny Marianne jsou 16. až 18. dubna.

Podobné slevové akce

Zmeškali jste Dny Marianne nebo vám nevyhovuje žádná sleva? Vyplatí se počkat i na lepší slevové akce, například na OnaDnes. Nebo prozkoumejte naše slevy na módu, které nabízíme trvale i exkluzivní slevy.

Dny Marianne

Dny Marianne

Nákupní akce Dny Marianne je zpět! Nenechte si ujít nákupy s více než 650 slevami a ve více než 6 000 obchodech v ČR a na Slovensku. Podívejte se s námi, na jaké slevy se můžete letos těšit na Dny Marianne a zajděte si i vy pro super slevu nebo dárky.

Na Dny Marianne se každoročně zapojí stovky obchodů, ve kterých můžete využít slevy a slevové kódy. Během nákupního šílenství nabízejí internetové obchody slevy až 80%! Dále můžete získat různé dárky zdarma nebo využít slevové kódy Dny Marianne.

Slevové kódy a slevy až 80%

Využijte slevy a slevové kódy v kamenných obchodech nebo navštivte rovnou nákupní centrum z více než 180 nákupních centrech v České republice i na Slovensku. V těchto obchodech budete moci nakupovat produkty s neuvěřitelnými slevami až 80% a nebo uplatnit slevové kódy. A pokud se chcete vyhnout davům, stačí nakupovat na Dny Marianne online z pohodlí domova. 

Zapojených více než 6000 obchodů

Dny Marianne se objeví ve více než 6000 obchodech a ve 180 nákupních centrech po České republice a na Slovensku. Dále můžete nakupovat přes e-shopy bez zbytečných starostí. 

Jak uplatnit slevový kód?

Slevové kupony najdete v zářijových vydáních časopisu Marianne nebo v mobilní aplikaci. Je jen na vás, který přístup si vyberete. Slevový kódy fungují na již zlevněné zboží a platí vždy na celou značku z výše uvedené nabídky.

Vydáno: 2.9.2020