Co aktuálně nabízí Knihy Dobrovský a proč nakupovat právě tam?

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jeden z nejznámějších obchodů s knihami má jak kamenné prodejny, tak i e-shop. Najdete zde novinky, bestsellery a skvělé akce, kterými žádný milovník knih nepohrdne. Pojďte se mrknout, co je zde aktuálně k mání.

Slevový kód, s nímž parádně ušetříte

Pokud máte chuť si přečíst dobrou knihu, kupte si ji rozhodně se slevovým kódem. Knihy Dobrovský nabízí nyní rovnou dva. První z nich je kód na 10% slevu při nákupu nad 599 Kč, který platí celý měsíc. Jestliže však chcete využít druhý kód, musíte to udělat ještě dnes! Ten nabízí slevu 30 Kč při nákupu nad 300 Kč a hodí se tak lidem, kteří neplánují dělat velké nákupy a chtějí i přesto ušetřit.

Legendární knížkodej a další slevy

Jestli jste opravdu rychlí čtenáři a jedna knížka u vás padne již za pár dní, jistě využijete tuto akci. Nakoupit můžete 6 knih a zaplatíte jen jednu jedinou. To se u jiných knihkupců jen tak nevidí. Pokud se však spokojíte "jen" s akcí 1+1, můžete si koupit zajímavou historickou knihu a také něco ušetřit.

Jaké jsou aktuální bestsellery?

Mohl by vás zajímat historický román Listopád od úspěšné české autorky Aleny Mornštajnové. Zjistíte, jak by mohlo vypadat Česko v případě, že by sametová revoluce dopadla opačným způsobem. Porodní sestra z Osvětimi vás pro změnu zavede do kruté doby koncentračních táborů. Zdravotní sestra z Lodže riskuje svůj vlastní život, aby zachraňovala děti a byla oporou jejich matkám. A abychom zmínili také něco optimistického, dalším hitem je Wim Hof Ledový muž. Díky jeho knize můžete změnit svůj život a objevit skrytý potenciál, o kterém jste dříve nevěděli. Superschopnosti může mít každý z nás, limitem je jen hloubka naší představivosti a síla vůle.

Pokud vás nějaká z těchto akcí či konkrétních knih zaujala, neváhejte se podívat do e-shopu Knihy Dobrovský a vrhnout se do nového čtecího dobrodružství :-)

Vydáno: 2.7.2021