Black Friday 2021 - připravte se na pořádné slevy!

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Letošní Black Friday předvedl pořádnou slevovou hitparádu. Není tu nouze o úlovky ze slevových výšin, které sahají až k 90 procentům, ani o zajímavé kódy. Pojďme se podívat na souhrn nejzajímavějších akcí!

Elektroniku kupujte jedině na Black Friday!

Hlavní doménou Black Friday byly vždy slevy na elektro a letošní rok samozřejmě v ničem nezaostává. Hlavními tahouny této kategorie jsou Alza, kde koupíte nepřeberné množství elektra s parádními slevami, ale také Okay a Smarty, kteří mají bezpochyby také co nabídnout. Na dlouhé zimní večery se vám bude také jistě hodit i nějaká ta hra na Xbox, PC či PlayStation, a ty koupíte výhodně v eshopu JRC. Slevy v těchto obchodech se pohybují až do 80%, takže tu můžete koupit opravdu výhodné kousky!

Black Friday slevy na nábytek

Není snadné uvěřit, že i tato sekce podlehla rozsáhlým změnám cen směrem dolů. Jinými slovy se mnoho nábytku a bytových doplňků zlevnilo o desítky procent. Mrknout se můžete třeba na Okay nábytek, Asko vás bude lákat na 15% slevový kód, Tescoma zase 20% kupónem na značku President a 25% slevu získáte při nákupu v XXXLutz! Stačí si jen vybrat eshop a jít nakupovat, protože tady zkrátka nejde sáhnout vedle.

Kde výhodně nakoupit módu?

A co takhle nové boty pod stromeček, zní to dobře? Můžete si vybrat z Black Friday nabídky CCC, nebo rovnou využít 25% kód, který nabízí Footshop. Dále jsou tu skvělé slevy na Alpine Pro a až 70% slevy na Answear! No a pokud si chcete pořídit nový parfém, nebo make-up, jistě vám pomůže 20% kupón na Notino, kdy při nákupu nad 700 Kč získáte i stylový batoh.

Naše Black Friday nabídka tímto výčtem však zdaleka nekončí. Pro celý seznam slev se podívejte na naši sezónní Black Friday stránku, kde najdete všechny slevy, kódy a akce na jednom místě a můžete nakupovat do aleluja :-)

Vydáno: 26.11.2021