Jak zaslat balík do zahraničí, např. do Anglie?

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Možná jste si někdy kladli otázku, jak doručit balík do zahraničí. Co například doručit synovi oblečení do Anglie? Případ, se kterým se setkává portál Zaslat.cz naprosto běžně.

Balík do zahraničí

Zásilku do zahraničí můžeme zaslat několika způsoby. Jeden z nich nabízí Česká pošta a jde o tzv. balík do zahraničí. Nenechte se však omámit, na trhu existují daleko lepší a výhodnější služby

Představujeme Zaslat.cz

Služba Zaslat spolupracuje s mnoha přepravci, a proto při zadání parametrů balíku, vám najde nejvýhodnější možnost, jak balík (nejen do zahraničí) zaslat. A to se vším pohodlím, protože Zaslat.cz počítá se zasláním od dveří ke dveřím. Nemusíte se plahočit na poštu, stačí počkat na dodávku, která přijede až před váš dům.

Cena

Samozřejmě, že nás hlavně zajímá, kolik za to zaplatíme. Vyzkoušejte tuto kalkulačku a uvidíte, že ceny do většiny zemí, jako je Anglie, Německo, Francie nebo Španělsko, jsou více než příznivé.

Sleva 30Kč

Potěšíme vás, že Zaslat.cz často vydává slevové kupóny. Aktuálně u nás najdete slevu 30Kč na Zaslat.cz. Balíček můžete odeslat již od 59Kč a to už stojí za to zkusit.

Vydáno: 18.1.2016