Lidé chtějí módu z druhé ruky - nově na Zalando

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zalando zavádí novou strategii a začne prodávat zboží z druhé ruky, o které začíná být velký zájem. Novinku si zatím vyzkouší zatím jen v Německu a Španělsku s možností nakupovat přímo na e-shopu módu z druhé ruky. Počítáme, že pokud se model oplatí, tak se brzy objeví i u nás. 


Móda z druhé ruky je in 

Módní e-shop Zalando tak přímo na své platformě začne nabízet k nákupu a prodeji "pre-owned" módu neboli módy z druhé ruky. Tato nabídka by měla fungovat od října dále Belgii, Francii, Polsku a Nizozemsku.  U nás pod typicky známým výrazem "second-hand" oblečení a doplňky. Zalando tak chce cílit službou na zákazníky, kteří plánuji nakoupit něco nového a zároveň chtějí prodat starší kousky ze svého šatníku. 

Zájem o tuhle módu mají nejvíce představitelé generace Y. U nás si nicméně počkáme. Nyní lze využít různých služeb jako Vinted, Sbazar a další, kde se hojně prodává oblečení a ne jen to. Pokud bychom chtěli nahlédnout na konkurenci tak švédská módní skupina H&M, spustila nedávno Resell, který nabízí možnost prodeje použitého zboží zn. COS. Loni dále koupila second-hand službu Sellpy, se kterou plánuje expanzi do zahraničí. 


Vydáno: 31.10.2020