Emirates slevový kód 10%

Emirates slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Emirates.com je letecká společnost, kde můžete využít náš slevový kód a splnit si své cestovní sny. Ať už se chystáte na safari do Afriky, chcete prozkoumat divy Asie, nebo se vydat do víru metropole, jako je Dubaj nebo Los Angeles, tady najdete tu správnou letenku. Přes tento web můžete nakoupit nejen výhodné letenky, ale také upgradovat své místo, rezervovat auto nebo hotel, a dokonce i zakoupit přístup do VIP salonků na letištích po celém světě.

To vše můžete mít za výhodné ceny díky těmto slevovým kupónům. Nechejte se unést křídly Emirates a objevte svět jako nikdy předtím. S tímto slevovým kódem jsou vaše cestovní sny na dosah ruky. Není proto na co čekat. Vydejte se na svůj životní výlet se společností Emirates!

Slevový kód 10% pro studenty

Získej slevu jako student a cestuj výhodně díky Emirates

   Platí pouze do 31.3.2025

Rezervujte si svůj let

A vycestujte od překrásných destinací na celém světě

   Platí min. do 19.6.2024

Předplatné Skywards+

Předplaťte si Skywards+ a získejte více výhod oproti ostatním

   Platí min. do 19.6.2024

My Emirates Pass

Léto v Dubaji s My Emirates Pass nabízí vše, po čem toužíte

   Platí min. do 19.6.2024

Věrnostní program

Podívejte se, jaké výhody přináší věrnost Emirates

   Platí min. do 19.6.2024

Zážítek na palubě

Omrkněte, jaký servis vás očekává během letu

   Platí min. do 19.6.2024

Nabídky z newsletteru

Získejte informace o aktuálně nejvýhodnějších letech do celého světa

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Emirates!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatním slevový kód u Emirates?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

emirates-slevovy-kod.jpg

Jaká je historie společnosti Emirates?

Emirates je jednou z největších leteckých společností na světě, známou svou kvalitou a luxusem. Společnost byla založena v roce 1985 v Dubaji, Spojených arabských emirátech, s pouhými dvěma letadly. Emirates je v současnosti důležitou součástí skupiny Emirates Group, která zahrnuje širokou řadu podniků v cestovním a turistickém průmyslu.

Již od svého založení si Emirates udržuje vysoký standard kvality služeb. Společnost byla jednou z prvních, která nabídla individuální zábavní systémy na palubě pro všechny třídy, a byla také průkopníkem v nabídce telefonních a internetových služeb přímo z letadla. Emirates se rychle rozvíjí a nyní má jednu z nejmladších a technologicky nejvyspělejších flotil na světě. Flotila Emirates zahrnuje stovky letadel, včetně velkokapacitních Airbusů A380. Společnost létá do více než 150 destinací po celém světě a je známá svým neuvěřitelným servisem a pohodlím na palubě.

Emirates je také hlavní sponzorem několika sportovních a kulturních akcí po celém světě a je známá pro své ekologické snahy, včetně investic do technologií na snížení emisí uhlíku. I přes všechny výzvy, které představuje dnešní konkurenční letecký průmysl, se Emirates neustále snaží inovovat a nabízet svým zákazníkům bezkonkurenční zážitky z letu.

Emirates v zahraničí

Slevové akce na Emirates jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Emirates slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na Emirates v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii letenky? Podívejte se také na slevy do Booking, kde vás čeká sleva na ubytování až 70%. Slevy máme i do Pelikán nebo Kiwi.