mBank mPůjčka s úrokem od 5,99% p.a.

mBank mPůjčka s úrokem od 5,99% p.a.

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte výhodnou nabídku úvěru od mPůjčka neboli mBank půjčka. V následujícím článku se dočtete, proč je mPůjčka výhodná varianta úvěru. Na co si půjčovat peníze od jiných bank, které nemají zdaleka tak výhodné podmínky, když můžete mít své peníze bezkonkurenčně levně. Podívejte se na aktuální sazby a přesvědčte se, že to tak skutečně je.

Půjčka s úrokem od 6,49% p.a.

Výhodná půjčka s úrokem pod pět procent

   Platí min. do 3.3.2024

Půjčka až 1 000 000 Kč

Půjčte si od 10 tisíc do 1 milionu Kč

   Platí min. do 3.3.2024

Peníze na účtu do 3 minut

S mPůjčkou na nic nečekáte a peníze máte hned

   Platí min. do 3.3.2024

Doba splácení podle vás

Nastavte si splátky na 12-96 měsíců

   Platí min. do 3.3.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na mBank mPůjčka!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

mPůjčka se vyplatí

Potřebujete si půjčit, nebo jste dospěli k závěru, že je pro vás výhodnější si vyhlédnutý produkt nekupovat v za své, ale půjčit si na něj a poté postupně splácet? Prostudujte si podmínky mBanky, která nabízí opravdu výhodnou půjčku. Jednoduše si půjčíte a peníze máte téměř okamžitě na účtu. Navolíte si i, na jak dlouho bude půjčku chcete a poté už jen výhodně splácíte. Ať už potřebujete půjčku před výplatou nebo byste chtěli peníze na nečekaný výdaj, mPůjčka je tu pro vás.

Příklad úvěru

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus s pojištěním: výše úvěru 150 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 4,9 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 783,79 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 200 432 Kč, RPSN 10,54 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 150 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

mBank mPůjčka na Slovensku

Slevové akce na mBank mPůjčka jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny mBank mPůjčka slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii půjčky? Podívejte se také na slevy do Zonky, kde vás čeká půjčka od 4,49 %. Slevy máme i do Acema nebo Cofidis.