Shop-vino.cz slevy a kupóny

Shop-vino.cz slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy a slevové kódy v e-shopu Shop-vino.cz, kde nakoupíte ty nejkvalitnější vína různých druhů. Nakupujte bíle, růžové či červené víno za nejlepší ceny. V nabídce dále najdete destiláty, stojany na víno či výborná francouzská vína. Neváhejte a využijte slevy a slevové kódy na chutná vína. Vybírejte z odrůd MERLOT, CHARDONNAY, CABERNET SAUVIGNON či SAUVIGNON BLANC.

Nejprodávanější vína se slevou

Nakupujte ty nejžádanější vína

   Platí min. do 20.5.2024

Sleva na celý karton vína

Vybírejte ty nejlepší vína z celého světa

   Platí min. do 20.5.2024

Destiláty za skvělé ceny

Vybírejte si z nejkvalitnějších značek jako Zacapa nebo Diplomatico

   Platí min. do 20.5.2024

Stojany na víno

Archivujte ty nejlepší vína díky stojanům

   Platí min. do 20.5.2024

Dárkové balení

Oslňte své nejbližší třeba dárkem Ron Zacapa Centenario 23

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Shop-vino.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kupón?

Vyberte si nejprve víno, které chcete nakoupit. Poté přejděte na stránku košík, kde vlevo dole najdete text "Přeji si použít slevový kupón". Na ten kliknete, vypíšete příslušný slevový kód a uplatníte jej. 

Kupte si nejkvalitnější vína v Shop-vino.cz

Chystáte svatbu nebo potřebujete doplnit zásoby na oslavu s kamarády? Nemusíte už nikam chodit, na Shop-vino najdete opravdu ty nejkvalitnější vína za přijatelné ceny. Můžete vybírat klasická bílá, růžová či červená vína, která aktivují vaše chuťové buňky a vy si tak vychutnáte večer. 

Pro fajnšmekry se tu najdou opravdu kvalitní vína pro archivaci. Pokud vám chybí stojany na víno, můžete je přímo nakoupit na Shop-vino. K tomu všemu uplatněte slevové kupóny a kódy, aby byl váš nákup co nejlevnější. Využijte také slevy na kartóny, díky kterým získáte množstevní slevu. 

Nechte si dopřát kvalitní whisky či rum

Slyšíte správně, v e-shopu Shop-vino můžete nakoupit ty nejkvalitnější whisky či rum za parádní ceny. Zacapa či Diplomatico oslní svojí výraznou chutí. Velcí příznivci těchto značek zde najdou některou ze speciální edic. Dále můžete nakupovat i jiné destiláty, stačí se podívat na nabídku Shop-vino. Nezapomeňte využít slevové kódy či kupóny, případně další slevy.   

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii alkohol? Podívejte se také na slevy do Bottles & Stories, kde vás čeká slevový kód 12%. Slevy máme i do OsobníVinotéka.cz nebo AVIVA wines.