Gramino sleva až 30%

Gramino sleva až 30%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte akční ceny a slevové kódy do Gramino. Gramino (dříve Travelight) je internetový obchod se zaměřením na ultra lehké outdoorové vybavení. To je ideální nejen pro delší treky ale také pro všechny, kdo sebou nemohou nebo nechtějí tahat těžké outdoorové vybavení i během jakékoliv jiné aktivity. Pojďte proto prozkoumat jejich širokou nabídku plnou akcí. Máme přehled o všech jejich slevách, stačí si jen vybrat tu nejzajímavější pro vás.

Nejnovější slevy až 30%

Nakupte v této kategorii u Gramino výrazně levněji

   Platí min. do 20.7.2024

Kvalitní spacáky za skvělé ceny

Podívejte se na aktuální nabídku

   Platí min. do 20.7.2024

Batohy - sleva až 20%

Podívejte se na aktuální nabídku batohů

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Gramino!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód do Gramino?

Na stránce Gramino a košíku s vaši objednávkou najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

gramino-slevovy-kod.pngCo najdete v nabídce Gramino?

V e-shopu Gramino (dříve Travelight) nakoupíte spacáky, quilty, karimatky, stany, tarpy, vložky do spacáků, moskytiéry, polštáře, podlážky, hamaky, kolíky a šňůry, batohy, vodní filtry, čelovky, svítílny, vaky a organizéry, trekové hole, láhve a vaky na vodu, nesmeky, nádobí, vařiče a příslušenství, kartuše a palivo, nože, příbory, jídlo, nápoje a nejrůznější outdoorové oblečení včetně nepromokavého. 

Historie obchodu Gramino

Historie firmy Gramino je spojena s touhou po lehkém cestování, což dokazuje jejich zkušenost s plánováním náročných cest, jako byl přechod Islandu, kde se museli vypořádat s nutností nést zásoby na 12 dní. Tato zkušenost byla jedním z hlavních důvodů, proč se ultralehké vybavení stalo jejich vášní a podnikatelským směrem.

slevovy-kod-gramino.jpg

Jaké jsou recenze na Gramino?

Gramino má 198 recenzí na Heurece. 100 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 1,9 dnů. Gramino má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.