DůmKnihy.cz sleva až 65%

DůmKnihy.cz sleva až 65%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Dům knihy nabízí všem čtenářům zajímavé knižní tituly a to i s parádními slevami! Na důmknihy.cz si můžete vybírat jak z novinek či bestsellerů, tak také z akčních knih, které koupíte s pořádnými slevami. Je tu i možnost zakoupit mírně poškozené knihy ve výprodeji a ty, místo aby byly vyhozeny, poputují k novému majiteli a splní tak svůj účel. Prohlédněte si knihy v tomto e-shopu ještě dnes.

Levné knihy - slevy až 65%

Pořiďte si knihu v super slevě

   Platí min. do 22.5.2024

Bestsellery - sleva až 10%

Kupte si neprodávanější knihy se slevou

   Platí min. do 22.5.2024

Výprodej - slevy až 70%

Lehce poškozené knihy či starší knihy

   Platí min. do 22.5.2024

Novinky - sleva až 10%

Knižní novinky se slevou

   Platí min. do 22.5.2024

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravné v ceně

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na DůmKnihy.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

O obchodě Dům knihy

V tomto e-shopu narazíte na knihy všech různých žánrů a věřte, že si zde může vybrat i ten nejnáročnější čtenář. Obchod nabízí řádově desetitisíce knih a vybrat si můžete i audioknihu. Pokud nemáte vyhraněný žánr, podívejte se do sekce bestsellerů a tam už si určitě vyberete. Zaujmout vás mohou i komiksy, kterých se tu také velice slušný výběr.

Cizojazyčná literatura v Domě knih

Pokud si chcete zdokonalit vaše znalosti cizího jazyku, není nic jednoduššího, než zabrousit do sekce cizojazyčné literatury a vybrat si knihu, která vám padne do oka. Nejvíce titulů je nabízeno v angličtině, ale můžete si koupit i knihu v němčině, španělštině, ruštině a dalších jazycích. Pokud už nejste úplný začátečník, čtení knih je dobrý způsob, jak se s cizím jazyk víc sžít a lépe mu porozumět.

Jaké jsou recenze na DůmKnihy.cz?

DůmKnihy.cz má 13926 recenzí na Heurece. 94 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii knihy? Podívejte se také na slevy do Knihy Dobrovský, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Knihy KAZDA nebo Kosmas.