Soukup Shop sleva až 29%

Soukup Shop sleva až 29%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy nebo kupóny do e-shopu Soukup Shop, který založil samotný Jaromír Soukup známý z TV Barandov. Naleznete zde široký sortiment produktů pro domácnost, kosmetiku, zdraví, sport, ale můžete si zde koupit i auto! Prohlédněte si stránky tohoto obchodu a věřte, že zde vám jistě něco padne do oka. SoukupShop.cz je tu pro vás.

Cyklistika - sleva až 29%

Využijte slevu na kola a cyklistické vybavení

   Platí min. do 6.10.2022

Doprava zdarma

Nad 2000 Kč neplaťte za dopravné

   Platí min. do 6.10.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Soukup Shop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak použít slevový kód pro SoukupShop?

Použití slevového kódu je jednoduché. Stačí jej v košíku vložit do textového pole pod vašim zbožím a následně jej uplatnit kliknutím na tlačítko "Použít kupón"

O obchodu Soukup Shop

Moderátor Jaromír Soukup založil tento obchod a daří se mu skvěle! Nabízí široký sortiment všeho druhu a vybere si zde i náročný zákazník. Pokud sháníte domácí spotřebiče, kosmetiku, potravinové doplňky, nebo třeba společenské hry, rozhodně si zde vyberete. A pozor, můžete si tu koupit i auto!

Jak mohu kontaktovat SoukupShop.cz?

Pokud se chcete spojit s tímto obchodem, využijte následujících kontaktů:

Jaké jsou recenze na Soukup Shop?

Soukup Shop má 349 recenzí na Heurece. 71 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii domácnost? Podívejte se také na slevy do Möbelix, kde vás čeká slevový kód 150 kč. Slevy máme i do DecoDoma nebo SCONTO nábytek.