Shopping fever

Nakupujte z pohodlí domova online.

Zažijte nekonečnou jízdu nákupů s obrovským množstvím nabídek po celém Česku i Slovensku

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Počkejte až začne sezóna Shopping fever.

Shopping fever

Využijte slevy a slevové kódy Shopping fever na vaše nákupy. Slevové kódy najdete v časopisech ELLE, Marie Claire a JOY nebo u nás na promokuponu. Akce s oficiálním názvem Shopping Fever 2021 začínají 17. dubna a potrvá až do 19. dubna 2021. Neuvěřitelné slevy až 50% nabízí 2 700 obchodů, k dispozici je celkem 220 slevových kódů. 

Náš tip: Pokud k placení využijete kartu Mastercard od ČSOB nebo Poštovní spořitelny, zvýší se vám v některých případech sleva až o 5 %, nebo vás odmění voucherem či drobným dárkem za nákup.

Na internetových stránkách Shopping fever bude vyvěšen kompletní seznam kamenných prodejen, které budou o víkendu otevřeny. Doprovodné akce v nákupních centrech se letos nekonají, jestliže ale vyplníte v termínu od 17. do 22. dubna 2021 na MyShoppingFever.cz jednoduchý online dotazník, budete zařazeni do slosování o 100 dárkových balíčků.

Elektronické slevové kupóny ve vašem mobilu

Stačí si kupóny zakoupit v mobilní aplikaci Shopping Fever. Aplikaci je možné zdarma stáhnout v iTunes pro iOS nebo v Google Play pro Android. Balíček zahrnuje všechny kupony ze slevové knížky a slevové kódy do e-shopů. Nebo prostě využijte naše slevové kódy :)