RONDA Invest promokód 1000 Kč

RONDA Invest promokód 1000 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte promokód do RONDA Invest a získejte 1000 Kč bonus na vaši první investici. Společnost RONDA Invest jednak poskytuje úvěry malým a středním podnikatelům, a na druhé straně nabízí možnost lidem s volnými financemi do těchto úvěrů investovat. Tato vzájemná symbióza skvěle funguje, takže neváhejte se do ní také zapojit navíc s bonusem 1000 Kč pro vaši první investici.

Bonus 1000 Kč k první investici

Zažádejte si na podstránce o kupón a vydělávejte na úvěrech.

   Platí min. do 1.10.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na RONDA Invest!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Proč investovat s Ronda Invest?

Vybrat ten správný finanční instrument kam vložit peníze skutečně není nic lehkého. Ronda Invest vám však dává unikátní příležitost investice do malých a středních podnikatelských úvěrů s velmi solidním zhodnocením. Konkrétní úvěr na kterém se budete podílet si můžete navíc sami vybrat, takže to máte ve svých rukou. Nemusí se navíc jednat o vaši primární investici, můžete vložit peníze již od pár tisíc korun a diverzifikovat tak své portfolio. Tuto investici navíc můžete provést s bonusem 1000 Kč, který získáte po kliknutí na odkaz výše.

ronda-invest-bonus

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká sleva 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do mBank nebo Mutumutu.