Revolut účet zdarma

Revolut účet zdarma

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte Revolut účet standard zdarma. S kartou Revolut můžete platit v zahraničí nejvýhodnějším kurzem. Nabijete si ji z vašeho běžného účtu a pak jednoduše plaťte v cizích měnách. Zapojte se do této bankovní revoluce také. Tak neváhejte využít tohoto promokódu a čerpat slevy na nákupy. 

Účet Standard zdarma

Zvolte si balíček, v tom základním je nulový měsíční poplatek

   Platí min. do 19.1.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Revolut!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jaké jsou podmínky pro získání bonusu?

Na první kartu zdarma a bonus máte nárok jen v případě, že jste se ještě nezaregistrovali do Revolutu. Pro účely ověření se požaduje, abyste si před objednáním karty zdarma dobili na účet 10 GBP (což je necelých 300 Kč). Nejde o poplatek za kartu a tuto částku můžete pomocí karty Revolut kdykoliv utratit nebo si ji převést zpátky na původní bankovní účet.

Co je Revolut?

Revolut je mobilní banka, ve které máte možnost si zřídit fyzickou a virtuální kartu MasterCard. Navíc má výhodné kurzy, které vám žádná klasická banka nenabídne. Revolut získal bankovní licenci a tudíž jsou vaše vklady pojištěné. Mobilní aplikace Revolut je zabezpečena snímáním obličeje nebo otiskem prstu. 

Bezplatnou kartu MasterCard můžete získat zdarma (běžná cena 5,99€), stačí kliknout na odkaz. Revolut v součastnosti nabízí více než 150 měn a to od klasických jako EURO, CZK, USD nebo Bitcointy a mnoho dalšího. 

Registrace Revolut a získání bezplatné karty zdarma

Pokud chcete kartu zdarma s účtem, musíte kliknout na odkaz zde. Aplikaci si stáhnete přímo z odkazu nebo se na stránkách Revolut zaregistrujete. Při registraci je nutné vyplnit vaše osobní údaje. Dále je nutné ověřit vaši totožnost pomocí občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu. Nakonec proběhne validace i pomocí vaší fotografie (hurá, selfie). Je nutné pro založení účtu vložit min. 300 Kč. 

Při výběru virtuální karty ji můžete používat prakticky ihned potom, co je vaše totožnost ověřena. Pokud požadujete vaší Revolut kartu fyzicky, musíte si na ní chvíli počkat (obvykle do 14 dnů a zdarma). Lze využít i rychlejší placené varianty. 

Revolut je v češtině, zdarma a ovládání je intuitivní. Zabezpečení je formou pin kódu, otiskem prstu nebo odemykáním pomocí snímače obličeje. 

Můžete také využít Premium účet a Metal účet. Účty nabízí utrácení bez poplatků, bez omezení, z bankomatů můžete vybírat dvojnásobek částky, využívat karty s vlastním designem a mnoho dalšího. 

Revolut banky s výběrem zdarma v ČR

Zatím jsou výběry zdarma v těchto tuzemských bankomatech (testováno v roce 2019):

  • Sberbank, 
  • Airbank, 
  • Komerční banka,
  • Unicredit bank, 
  • Raiffeisenbank,
  • ČSOB.

Banky s poplatkem v ČR

** V průběhu času se mohou lišit poplatky, aktuální najdete vždy v sazebníku u jednotlivých bank. 

Výběry v zahraničí

Zde najdete bankomaty, kde vyberete v zahraničí zdarma. Průběžně je aktualizuje komunita Revolut. Najdete zde zajímavé a aktuální informace a kartu zdarma získáte zde.

A co konverze v zahraničí? Určitě se vyhněte velkým obloukem konverzi ze strany bankomatu! Vždy vybírejte v lokální měně, např. v Bulharsku Levy. O výhodnou konverzi se postará Revolut. Bohužel konverzi jednotlivých bank nabízí téměř každý bankomat a to ve většině případů s opravdu nevýhodným kurzem.

Zabezpečení Revolut

Jak již bylo řečeno, aplikace má zabezpečení pomocí tří různých metod: pin kód, otiskem prstu nebo snímačem obličeje. Revolut kartu lze pomocí aplikace okamžitě zablokovat v případě, že byla zneužita. Dále můžete využívat denní limity, zakázat různé formy placení jako bezkontaktní platby apod. (na obrázku dole je aplikace Revolut na iPhone).


Zajímavostí je také zabezpečení pomocí trackingu vaší polohy (GPS) a využívání karty. Pokud vyhodnotí, že aplikace je zneužita, automaticky zablokuje kartu. Toto zabezpečení u nás není u tuzemských bank typické. Také funkce Trezor nabízí zajímavé možnosti jak ušetřit na vysněnou dovolenou. Vaše platby Revolut zaokrouhluje a posílá do trezoru. 

Převádění peněz na Revolut

Můžete využít tři způsoby, jak dobíjet Revolut účet. Jednoduchá metoda je pomocí platební karty, dále můžete bankovním převodem nebo zasílání peněz z jiného majitele Revolut účtu a to okamžitě (řádově čekáte pár sekund).

Nemusíte už zbytečně platit další poplatky za transakci mezi bankami, převod je okamžitý a prakticky na jedno kliknutí. Můžete poslat žádost o peníze s vtipnou GIF svému příteli, kolegyni nebo kamarádovi. Samozřejmostí jsou výhodnější kurzy mezi měnami. 

Sdílené placení je opravdovou novinkou! Stačí, když zaplatí jeden Revolut kartou a následně si rozdělíte platbu mezi své kamarády. Zašlete jim akorát žádost o zaplacení domluvené částky.

Převody měn

Revolut nabízí mít až 20 různých měn na účtě včetně kryptoměn a směnit je za tzv. mezibankovní kurzy. Nejedná se o kurzy bank a směnáren, ale za skutečný kurz, který je v dosavadní zemi. Např. navštívíte Bulharsko a vybere si z bankomatu za takový kurz, který je skutečný. Můžete i spekulovat, jestli bude depreciace či apreciace kurzu a mít tak další pasivní příjem. 

Měny nemusíte měnit před odjezdem. Můžete klidně zaplatit na místě dovolené např. v Chorvatsku, kde si prodejce strhne částku. Vy uvidíte mezibankovní kurz, který je skutečný a vše se zobrazí v reálném čase. Držíte tak výdaje stále pod kontrolou v přehledných grafech a historii. Výdaje jsou rozdělené do kategorií jako jídlo, doprava, apod. 

Základní verze nabízí výběry z bankomatů v tuzemsku a cizině zdarma a to do 200 eur. Vyšší částky se už účtují s poplatkem 2% z výběru. Obyčejný člověk si však s takovou částkou vystačí. 

Pozor na převody měn o víkendech, kdy Revolut dává přirážku od 0,5%! U některých měn bývá přirážka větší. Údajně se může také vyskytnout problém, pokud vybíráte z tuzemského bankomatu, kdy banka připíše poplatek za výběr z cizí karty. 

Existuje sleva na Revolut? Pokud hledáte, tady ji můžete najít. V některých případech můžete získat 300 Kč na váš účet, pokud pozvete své přátele. Jinak kartu máte zdarma, stačí kliknout na odkaz nahoře.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká sleva 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do mBank nebo Mutumutu.