Legito slevový kupón -25%

Legito slevový kupón -25%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevu na stránkách Legito.cz ve výši 25% na roční členství nebo 10% na jednotlivou smlouvu pomocí kupónu. Legito je generátor smluv, který vám usnadní řešení právních záležitostí v každodenním životě. Neplaťte zbytečně za drahé právníky.

Sleva 25% na roční členství

Kupón se vám aplikuje automaticky při placení.

  Platí min. do 24. 9. 2018

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kupón nebo slevový kód?

Stačí v poslední kroku objednávky vybrat "Mám kupón, po rozkliknutí se objeví textové pole, do kterého vložíte váš slevový kupón a následně potvrdíte.

Obrázek portálu Legito.cz, kde můžete uplatnit slevy

Smlouvy za pár minut

Ano je to tak průměrná doba vyřízení smlouvy je kolem 7 minut. To ocení lidé, kteří potřebují rychle vytvořit smlouvu a nemají peníze na právníky. Zároveň máte jistotu, že smlouva bude obsahovat všechny náležitosti. Pokud máte zájem můžete si přečíst o vzniku tohoto projektu tady.

Najdete zde kupní smlouvy, darovací smlouvy, předávací protokoly, pracovní smlouvy, licenční smlouvy, závěť, rozvodové smlouvy a desítky dalších smluv se kterými se každoděnně setkáváme. Výhodou Legita je, že lze všechny smlouvy v editoru přizpůsobit podle vašich potřeb a zároveň máte jistotu, že je smlouva právně v pořádku. 
Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store