Legito sleva 20%

Legito sleva 20%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevu na stránkách Legito.cz ve výši 20% na roční členství nebo slevu 10% na čtvrtletní členství. Legito je generátor smluv, který vám usnadní řešení právních záležitostí v každodenním životě. Neplaťte zbytečně za drahé právníky.

Sleva 20%

Při ročním členstvím

  Platí min. do 19.9.2020

5 smluv jen za 199 Kč

Aktivujte si měsíční předplatné Starter, ve kterém máte zahrnuto 5 smluv.

  Platí min. do 19.9.2020

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Legito!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kupón nebo slevový kód?

Stačí v poslední kroku objednávky vybrat "Mám kupón", po rozkliknutí se objeví textové pole, do kterého vložíte váš slevový kupón a následně jej potvrdíte.

Obrázek portálu Legito.cz, kde můžete uplatnit slevy

Měsíční nebo roční předplatné

Výhoda předplatného je, že vás vyjde výrazně levněji, pokud potřebujete generovat více smluv. Navíc jej můžete kdykoliv zrušit. Jednotlivá smlouva na Legito stojí 199 Kč. Za stejnou cenu si ale můžete koupit předplatné, ve kterém už máte 5 smluv.

Smlouvy za pár minut

Ano je to tak, průměrná doba vyřízení smlouvy je kolem 7 minut. To ocení lidé, kteří potřebují rychle vytvořit smlouvu a nemají peníze na právníky. Zároveň máte jistotu, že smlouva bude obsahovat všechny náležitosti. Pokud máte zájem, můžete si přečíst o vzniku tohoto projektu tady.

Najdete zde kupní smlouvy, darovací smlouvy, předávací protokoly, pracovní smlouvy, licenční smlouvy, závěť, rozvodové smlouvy a desítky dalších smluv se kterými se každoděnně setkáváme. Výhodou Legita je, že lze všechny smlouvy v editoru přizpůsobit podle vašich potřeb a zároveň máte jistotu, že je smlouva právně v pořádku.