Koloshop sleva až 90%

Koloshop sleva až 90%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Uplatněte slevové kódy a výhodné slevy do sportovního eshopu Koloshop, který nabízí veškeré produkty pro cyklisty. Pořiďte si jízdní kola, ráfky, přilby či cyklotrenažéry. Rovněž můžete navštívit jejich kamennou prodejnu v Praze či Teplicích, kde vám tým Koloshopu rád poskytne servis pro vaše kola. Dále si můžete přes Koloshop zapůjčit lyže, běžky či elektrokolo. Využijte slevových akcí nebo kupónů. Nabízíme vám ty nejlepší akce a slevy na českém a slovenském trhu.

Výprodej - slevy až 90%

Nakupte za zlomek původní ceny díky výprodeji

   Platí min. do 11.6.2023

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuálně zlevněné zboží

   Platí min. do 11.6.2023

Doprava zdarma

Podívejte se jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 11.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Koloshop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód na Koloshop?

Použití slevového kódu je v e-shopu Koloshop.cz zcela jednoduché. Slevový kupón uplatníte v košíku, kde kliknete na "mám slevový voucher", vložíte váš promo kód a potvrdíte tlačítkem "ověřit". Nyní je slevový kupón uplatněný a váš nákup je levnější díky našemu portálu. Pro lepší orientaci využijte obrázek vložený níže. Neváhejte a využívejte veškeré slevové kupóny, aby váš nákup byl vždy levnější.

koloshopp.png

O společnosti Koloshop

Společnost Koloshop je přední maloobchod s cyklistikou na českém a slovenském trhu v oblasti internetového prodeje, významný nadregionální hráč na poli retailového prodeje s centrálou v Teplicích a pobočkou v Praze. To vše díky rychlosti dodávek, širokému výběru, zákaznicky orientovanému přístupu a dodacím podmínkám, které jsou plně konkurenceschopné v evropském kontextu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Husky, kde vás čeká slevový kód 50% na druhý kus oblečení. Slevy máme i do ALPINE PRO nebo Top4Running.