Equa bank půjčka výhodně

Equa bank půjčka výhodně

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Pokud si potřebujete výhodně půjčit, zkuste se podívat do Equa bank. Tato banka má v České republice spoustu spokojených zákazníků a věřte, že i vy byste mohli být jedním z nich. Equa bank nabízí výhodné úrokové sazby a tak se půjčka oproti jiným bankám vyplatí.

Půjčky výhodně

Pokud potřebujete půjčit, podívejte se na Equa bank

   Platí min. do 22.10.2021

AutoPůjčka

Bez akontace, technický průkaz vám zůstává

   Platí min. do 22.10.2021

Minutová půjčka

Se sazbou od 3,8% p.a.

   Platí min. do 22.10.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Equa bank půjčka!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód pro Equa bank?

Pokud jste získali slevový kód určený pro Equa bank, uplatníte ho při zadávání kalkulace půjčky. Nejdřív kliknete na "zobrazit promokód" a poté jej vepíšete do pole, které se objeví.

O společnosti Equa bank

Equa bank vstoupila na český trh v roce 2011 a od té doby udělala na finančním trhu velký kus práce a začala postupně pro své zákazníky nabízet mnoho zajímavých a výhodných finančních produktů. V roce 2021 už měla 477 tisíc klientů, 16 vkladových bankomatů v provozu, 53 obchodních míst v ČR a získala celkem 73 ocenění. To vypovídá o kvalitě této banky, která rozhodně patří mezi jednu z nejlepších v Česku.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká sleva 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do mBank nebo Mutumutu.